היי חברים, כיף שבאתם!

שמי דרור ואני פודי אמיתי. אוהב כל מה שקשור לאוכל, לבישול ובמיוחד למתוקים לאפייה ולקונדיטוריה. פטיסרי עילית, במיוחד כזה שבא מפריז, אהוב עליי מאוד ובכלל אני מאוד אוהב את עיר האורות. אבל באותו זמן גם תמיד שומר על ראש פתוח לשלל תרבויות קולינריות מתוקות וגם כאלו שלא – מת על בצקים איטלקיים, זולל בהנאה אוכל אסייתי ולא מוותר אפילו על ג'אנק אמריקאי. תמיד מחפש ללמוד ולהכיר גאדג'טים וחידושים במטבח, טכניקות חדשות וגם כאלו ישנות שהתפספסו בדרך ומה לא…

תמיד אהבתי לבשל ולקשקש במטבח. אמא שלי נתנה לי רשות להיכנס למטבח בגיל ממש צעיר וכבר בבית הספר היסודי הייתי מבשל לעצמי ארוחות צהריים. גם מתוקים תמיד אהבתי – זוכר את עצמי הולך תמיד לקנות איזה מאפה מתוק או אקלר במאפייה השכונתית בדימונה.  עם הזמן ובעזרתה של אימי שהיא אשפית במטבח, למדתי גם להכין כל מיני דברים בעצמי והמשכתי עם זה הלאה גם אחרי שעזבתי את הבית. אבל לפני מספר שנים החלטתי לקחת את האהבה הזאת צעד אחד קדימה ונרשמתי ללימודי קונדיטוריה אצל אסטלה. היה קורס מדהים שבאמת לקח אותי הרבה רמות למעלה ומאז אני רק ממשיך.

חוץ מלבשל, אני גם מאוד אוהב לצלם. לאבא שלי הייתה מצלמת פילם ותיקה (שאני בטוח שעדיין נמצאת אצלו איפשהו בארון) שאיתה הייתי מצלם בני משפחה וטיולים כבר לפני שנים רבות. אחד הדברים הראשונים שקניתי מכספי הפרטי אחרי שהתחלתי לעבוד היה מצלמה דיגיטלית, מהמצלמות הראשונות שהיו בשוק בארץ – פשוטה, איטית, מסורבלת, אבל עדיין דיגיטלית. מאז שכללתי כמובן את הציוד שברשותי וגם את כישורי הצילום שלי.

אבל אלו רק החיים השניים שלי בלילה. במשך היום אני גם נשוי לאשתי האהובה לילך, השותפה שלי, שבלעדיה כל זה לא היה קורה, אב לארבעה בנים חמודים ושובבים שלומדים לאכול רק מקרונים ואקלרים, וגם מהנדס תוכנה בכיר בחברת מיקרוסופט (וכן, אני מאוד אוהב את מה שאני עושה שם ולא מתכנן לפרוש בזמן הקרוב ולפתוח קונדיטוריה).

יחד אנחנו עובדים על הפרוייקט הזה שנקרא "בייקרי 365" שבו חרטנו על דגלנו את הרצון להנגיש תוכן קולינרי איכותי לקהל הרחב. אנחנו משתפים פעולה עם שפים וקונדיטורים רבים בארץ ובחו"ל על מנת להביא דרכנו גם את התוכן שלהם אליכם. בנוסף אנחנו משתפים פעולה עם חברות שונות על מנת לחשוף בפניכם מוצרים שאנחנו אוהבים ומאמינים בהם. ולבסוף, יש לנו גם מגזין בשם "בייקרי 365 וחברים" המופץ דיגיטלית לאלפי אנשים ומביא בכל פעם מגוון מתכונים ותכנים, חלקם שלנו וחלקם של חברים שלנו. 

שלכם תמיד,
לילך ודרור כהן
בייקרי 365

צילום: שני קיטלרו

אהבתם את האתר? החזירו לנו אהבה...