בייקרי 365 וחברים – גליון חגים

אני נרגש לחשוף בפניכם את גליון הפתיחה החגיגי של מגזין הקונדיטוריה האינטרנטי הראשון מסוגו בארץ. 33 מתכונים נפלאים שלי ושל חבריי מרוכזים בקובץ אחד הניתן להורדה מהאתר בחינם מכל מקום ומכל מכשיר.

בשנים שחלפו מאז הקמתי את האתר בייקרי 365, הכרתי חברים חדשים רבים. שפים, טבחים, קונדיטורים, מורים ואחרים. כולם כל כך מוכשרים ויצירתיים עד אין קץ. כבר זמן רב שאני חושב איך אני יכול לרכז את כל הכישרון הזה תחת קורת גג אחת. היה מדהים לראות איך כל החברים שלי מיד נרתמו לפרוייקט המיוחד הזה – וזה המקום לומר לכולכם תודה. אוהב אתכם!!

מלאו את הפרטים ולחצו על הכפתור על מנת להוריד את החוברת הדיגיטלית. בין כל מי שיוריד את החוברת נגריל חבילת מוצרים שווה מתנת מר קייק וחבילת מוצרים שווה מתנת חברת המרשלג. 

* הפרטים בטופס משמשים אך ורק למעקב אחר ההורדות, להכרזה על הזוכים ולתיאום מסירת הפרסים. לא יעשה בפרטים כל שימוש מעבר לזה. הם לא מועברים לאף אחד וגם לא תקבלו מאיתנו שום תקשורת מעבר לכך, פרסומית או אחרת.

אשמח אם תשתפו איתי כל שאלה, בקשה או משוב במייל לכתובת contact@bakery365.co.il

הגליון מוקדש באהבה אינסופית לאלמוג לוי ז"ל, אחייני היקר והאהוב והמבקר מספר 1 של העוגות שלי, שנפטר רק לפני ימים ספורים לאחר מאבק אמיץ ועיקש במחלת הסרטן הארורה. אוהב אותך לנצח, אחי הקטן!

מודעות פרסומת